Magyar Média Koordinátor

A Fox-nál dolgozna?

A Fox International Group Limited egy magasan képzett, kreatív és motivált személyt keres gyorsan növekvő marketing csapatába. A sikeres jelöltnek kiemelten jártasnak kell, hogy legyen a filmkészítésben, szerkesztésben és a horgászattal kapcsolatos fotózásban, továbbá jól kell ismernie a legfőbb közösségi felületeket…

Főbb feladatok:

  • Videofilmek készítése, szerkesztése és feltöltése az összes Fox International Group márkanév alatt. Ez magában foglalja a “horgászat közbeni” és termék specifikus, tippeken alapuló videókat.
  • A márkák összes közösségi oldalának felügyelete.
  • A tanácsadók és szponzorált horgászok irányítása, hogy elérhessék eves célkitűzéseiket.
  • Kiváló minőségű képek készítése, melyek használat közben mutatják be a termékeket.

Szükséges készségek:

  • Magas színvonalú filmkészítés és szerkesztés, nyomás alatt, rövid határidők betartásával.
  • A Final Cut Pro vagy az Adobe Premiere Pro szerkesztő szoftver részletes ismerete.
  • A Photoshop, Lightroom és After Effects ismerete előny.
  • “Legyen szeme” a tökéletes képek elkészítéséhez.
  • Jártasság a közösségi felületek használatában, mint: Facebook, YouTube és Instagram.
  • Magas fokú önmotiváció, képesség arra, hogy önállóan és egy nagyobb csapat tagjaként egyaránt tudjon dolgozni.
  • Jó időbeosztás.
  • A jelölttel történő kapcsolattartás szóban és írásban egyaránt angolul történik majd (nyelvi oktatás igény szerint elérhető).
  • A pontyozó, verseny és pergető horgászat részletes ismerete előny.
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Fizetés és juttatási csomag

  • Fizetés tapasztalattól függően.
  • Autó, telefon és minden felszerelés biztosított.
  • Otthoni és vízparti munkavégzés.

Az önéletrajzokat, kísérőlevelet (leírva miért te lennél a megfelelő jelölt a pozícióra) és a hivatkozásokat a korábban készített és szerkesztett videókra a lporter@foxint.com címre várjuk – kérjük, vegye figyelembe, hogy az önéletrajz és a kísérőlevél nyelve angol kell, hogy legyen.